Keep and Share logo     Log In  |  Mobile View  |  Help  
 
Visiting
 
Select a Color
   
 
Mavi tur burada Gulet - Türkiye mükemmel bir kaçamak tatili sunuyor

Creation date: Nov 28, 2022 7:48am     Last modified date: Nov 28, 2022 7:48am   Last visit date: Jul 11, 2024 7:18pm
1 / 20 posts
Nov 28, 2022  ( 1 post )  
11/28/2022
7:48am
Santo SEo (seosanto7)

Mavi tur burada, size daha önce tatmadığınız eşsiz bir tatil deneyimi sunacak. En uygun fiyatlı mavi tur, bozburun tekne kiralama fırsatı, dilediğinizce eğlenebileceğiniz bodrum gulet kiralama hizmeti ve daha fazlasını bulabileceksiniz. Ayrıca avantajlı gulet kiralama fiyatları, eşsiz bir mavi yolculuk deneyiminin yanı sıra uygun fiyat avantajıyla fethiye yat kiralama hizmetine sahip olmanız da çok kolay. Mavi tur, size yaşayabileceğiniz en özel ve unutulmaz yelken tatili deneyimlerden birini yıllardır devam eden tecrübesiyle sunmayı hedefliyor. Bütçenize en uygun mavi tur fiyatları için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


photo

 

Mavi yolculuğun büyüsü, gemiye binip Türkiye'nin güneybatısındaki bozulmamış güzel sahil şeridini keşfetmek için yola çıktığınızda başlar. Yatınız genellikle konforlu kamaraları, duşları ve yemek yeme olanakları olan geleneksel, ahşap, el yapımı bir Türk guletidir.

 

Günümüzde çoğu aynı zamanda klima ile donatılmıştır, bu nedenle isterseniz sıcaktan saklanabilir ve rahatlayabilirsiniz. Bu teknelerin düzeni, size ve ailenize veya arkadaşlarınıza uzanıp güneşlenmek, muhteşem manzarayı izlemek, büyük masada yemek yiyip içmek veya sadece sohbet etmek veya iyi bir kitap okumak için bolca alan sağlayan geniş ve ferah bir güverteden oluşur.Denizin renkleri koyu mavi ile güzel turkuaz arasında, hatta bazen yeşil arasında değişir. Su o kadar berrak ki 10 metre derinlikte bile güzel renkli balıklarla denizin dibini görebilir ve bazen yatın arkasında yunuslar ve deniz kaplumbağaları görülebilir.

 

Her gün yeni bir maceraya atılmak ve berrak suların tadını çıkarmak, kıyaslanamayacak kadar dinlendirici bir yolculuktur.

 

Bir Mavi tur burada günlük hayatın tuzaklarından mükemmel bir kaçış sunuyor. Ege Denizi'nin kaynayan mavi sularında yelken açarken günlük stresiniz tamamen unutulur. Aile ve yakın arkadaşlar için ideal bir tatildir. Yüzerken ve şnorkel yaparken veya sadece güvertede güneşlenirken veya gölgede kitap okurken rahatlamak tamamen rahatlatıcıdır ve tüm endişelerinizi basitçe unutmanızı sağlar.

 

Ege Denizi'nde yelken açarken gezilip görülecek o kadar çok ilginç yer var ki. Bir zamanlar Likya'nın eski başkenti olan Xanthos'u ziyaret edebilirsiniz. Kekova adasında yapılan dalışlarda Likya uygarlığının kalıntıları görülebilir. Bir diğer ilgi çekici yer ise Kale üzerindeki kale kalıntıları ve Phaselis antik kentidir.

 

Yolculuk sırasında Antalya'ya doğru, muhteşem yanan Chimera Dağı ile birlikte yarı gizli Olympus antik kenti vardır. Bu inanılmaz yerde, dağdaki deliklerden kendiliğinden ateş çıkıyor. Chimera bir başka Likya kentiydi ve adını Typhon'un mitolojik oğlundan alıyor. Yunan efsanesine göre, Chimaera adlı bir canavar, kanatlı at Pegasus'a binen ve Chimaera'ya erimiş kurşun kovalarıyla saldıran Bellerophon tarafından öldürüldü.

 

Ancak alevlerin en mantıklı sebebi kayalardaki çatlaklardan sızan doğal gaz olması ancak ilginçtir ki bilim adamları bu garip gazın kimyasal bileşimini henüz tespit edememişler.

 

Mavi tur burada kendi başına eksiksiz bir tatil olabilir veya tatil paketinize ek olabilir. Her iki durumda da, ömür boyu besleyeceğiniz özel bir deneyim. Nereden olursanız olun ve ne kadar yaşlı olursanız olun, bu pitoresk cennette su üzerinde bir veya iki hafta geçirdikten sonra, tatiliniz için yenilenecek ve şarj olacaksınız.

 

Türkiye'nin güneybatısındaki kıyı bölgesi, keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce ada, koy ve körfez ile noktalanmıştır. Mavi yolculuklar Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Kaş ve Antalya'dan yapılmaktadır. Bir günlük geziden iki haftalık bir gemi yolculuğuna kadar her şeyi seçebilirsiniz. Tam mürettebatlı bir gezi teknesi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tamamen stoklanacaktır. Fiyata tüm öğünlerin dahil olması normaldir, ancak içecekler ekstra ücrete tabidir.

 

Bir veya iki haftalık bir gemi yolculuğunda, yolcular genellikle yunus sürüleri eşliğinde Türkiye'nin güneybatı kıyılarında yelken açarlar. Küçük limanlardaki duraklar ve güzel koylar, beden ve zihin için mükemmel toniklerdir!

 

Türkiye'nin bu bölgesinde eğlenecek daha çok şey var; Maviturburada Mavi tur burada [https://www.maviturburada.com/] gibi gezilecek yerlerin fotoğraflarını ve yorumlarını görebilirsiniz. .