Log In  |  Mobile View  |  Help  
 
Visiting Limit Global's Shares (account name: globalwilliam)
 
Tipy Vytvořit Delicious Smoothies Spolu S Děti
  
Creation date: Jul 21, 2017 3:29 pm     Last modified date: Mar 7, 2017 9:51 pm   Last visit date: Jul 19, 2017 12:58 am     link & embed ?...
1 / 20 posts
Mar 7, 2017  ( 1 post )  
3/7/2017
9:51 pm
Limit Global (globalwilliam)

 

Bezpečnost a zabezpečení je ve skutečnosti obava kdykoli děti jsou pomáhá bodů v domácí kuchyně, tedy před váš děti stane v na pomoc jste by rezervovat na vlastně být specifické že všechny nože jsou umístěny pryč a také hořáky jsou vlastně vypnout stejně jako módní. Podpora děti na pomáhat v jejich vlastní vaření zvyšuje kurzy , že bude určitě jako že stejně jako spotřebovávají to , žádné záleží co vás vytvořit . Otřásá jsou žádné výjimka , a také hodně děti najít skutečné metoda z takže domácí zdravé smoothie spíše zajímavý .

Právě zde jsou vlastně komponenty , bude určitě vyžadují takže domácí smoothie spolu s děti : Směšovače nebo jídlo mlýn , silikonové , Extrahovat smoothie prvky , rozbil ledu, poháry , obleků, brčka, zástěry , a potravinové položky barva (volitelné ). Kliknutím zde : http://smoothierecepty.cz pro více informací .

mixéru nebo kuchyňském robotu je důležité vzhledem k tomu, že to je ve skutečnosti nástroj který pečlivě kotlety vegetariáni a zahrnuje každému z váš prvky . Mixéry lze snadno liší v sazba kdekoli od $10-$ PĚT set ještě vás mohl se využívání jakýkoli label z mixéru nebo kuchyňském robotu za předpokladu, že váš ingredience získat směsi s sebou pečlivě. Mixér jsem využít je Oster 18rychlost spolu s extrémně vysoce efektivní ledu drcení metoda. Vitamix je se podíval na na být největší mixér na trh , stejně jako může být užitečné investice Pokud jste předvídat vytváření smoothie často .

Jsem se využívání nakloněnou plast stěrky na šetřit dolů strany během směsi (Pokud potřeboval mít) a na získat všechny smoothie mix z směšovač když jsem jsem vlastně konečné míchání. To je zásadní na šoupat strany z drtičku na zajistí , nemají dokončit se s jakýkoli druh neprolnuté aktivní složky . Robustní nebo dokonce žvýkací eco-friendly smoothie je rozhodně ne chutný na děti z nějaký druh věk . Stěrky, že jsem se využívání základním jednu která byl vlastně získala rozumně z QVC.

Tam jsou spousty zdravé a vyvážené shake recepty , tak vaše komponenty bude určitě liší výrazně spoléhání se na co druh smoothie jste jsou vlastně pokouší vytvořit . Jste může snadno použít čisté nebo dokonce ledové ovoce a zeleniny, ačkoli včetně minimálně jeden zmrazené složka bude určitě produkují zdravé smoothie mnoho studené , jako z tohoto důvodu extra žádoucí. Ovoce včetně jahody, borůvky, a ovoce jsou vlastně neuvěřitelně populární pro smoothie . Životnímu prostředí třese jsou vlastně rostoucí v popularita . Zelená lichotníku směsi jsou vlastně vyrobené využitím vegetariáni jako baby špenát , celer , stejně jako okurky. Většina lichotníku směsi jsou vyrobené s tekutina aktivní složka ve stejnou dobu. Jste může využít mléko , ovoce šťáva , voda, nebo také slim jogurt jako váš tekutiny součást . Zdravé smoothie komponenty by mohla být zakoupili z váš sousedství Hokynář nebo farmář je na trhu. To by určitě být nejlepší na využívat kombinace z čerstvé , periodické a ledové látek.

Přidání trochu bit ledu drtičku v průběhu shake postup bude určitě udržovat váš shake chladnější mnohem déle - což je neustále Velká rys . Být opatrný na rozhodně ne patří už ledu než vás potřebují , jako to se chystá tenké váš zdravé smoothie , stejně jako rovněž váš zdravé smoothie si výživu . Jako třese teplé na prostor teplota jsou může snadno samostatné stejně jako být mnohem méně vizuálně přitažlivý k děti .

Jste může použít normální hrnek, stíněný hrnek, nebo výlet pohár spoléhat na když a kde jste úmyslu na konzumace váš smoothie mix. V léto , jste mohl zvolit pro stíněný hrnek které mohou pomoci udržovat vaše zdravé smoothie studené , nebo vás může touha udělat využívání cestovní šálek kávy Pokud jste spotřebovávají váš ranní jídlo shake v auto . Mládež rovněž jako fun brčka na drink jejich smoothie ! Tervis sklenice jsou vlastně skvělá vzhledem k tomu, že jsou jsou double zeď izolované a také don't potit, stejně jako vás může se využívání zdravé opětně brčka od dolar maloobchodě nebo dokonce Walmart. Recyklovatelné brčka jsou vlastně tvrdý na dobře udržované dostatečně, a také vás don't touha k vzít kurzy.

Select a Color