Log In  |  Mobile View  |  Help  
 
Visiting Kefir Art's Shares (account name: kefirart)
 
Co je kefír a Cesta na make kefír at domu
kefír

docela málo osob jsou obeznámeni s jogurt a ruzné úcinky na zdraví je to ale málo pochopit tam is neco mnoho lépe. Kefír, že muže být kysané mléko drink , Contains více probiotika , který Pomozte nám stát se zdravejší .

 

Na co je dobrý kefír

 

Kefír je z mléka a miniaturní míc ve tvaru tvaroh volal kefír zrna. Tato zrna skládají z miliardy prospešné kvasinky a bakterie že zase mléko do kyselé a lehce sladké nápoj, že vzhled a chutná jako jogurt. Produkt Final je více sukulentní než jogurt a bude být okamžite spotrebováno, added na smoothies nebo použít k obnovit jogurt v receptech .

 

Kefír muže bud Be koupeno z ukládá nebo provádí ve vašem Home. oblíbené znacky is Životní cesta, která je k dispozici v mnoha supermarketu.

 

Tvorba kefír in domu

 

Bez ohledu na to, zda není schopen príjmu kefír lokálne nebo Chcete-li do vytvorit , jsou schopni nákup kefír klobása nebo práškové startéry na webu na Zacínáme kvašení vaše osobní from mléko.

 

Použití kefír zrn

 

Díky této zejména chutné probiotická pít s kefír zrna je velmi Simple Process . Budete pouze Need mléko, kefír nudle, kontejnery do Put Away kefír a sítko. Vzhledem k tomu, kvašení produkuje kyseliny , které muže reagovat s kovy, je Ideal na zabránit Alloy a použít sklo nebo plast nádobí nebo . Všechny budete chcete TODO na další is vždy do Put vaše zrna v mléce in kontejner pro 24 až 48 hours . Ujistete se, že kontejner is pokrytý zabránit blechy a prach out of získání zpet in .

 

cástka z mléka do použít Depends upon jak rychle chcete na dokoncení kvašení a jak líbí se vlastní kefír na Taste . Využití a výraznejší pomer mléka k kefír obilí bude výsledek pomalejší kvašení. I obvykle použít o polévková lžíce z kefír zrn kolem polovina z šálku mléka. To produkuje kefír to je ponekud kyselé v o dvacet ctyri hodin. Making kefír není Exact veda tak , že je to Ideal do test out ruzné kvašení Time a množství na Get chut, kterou chcete, aby.

 

Pri vaše kefír je hotovo , Simply stres kefír zrna ven s sítko a místo je in do Fresh mléko do make druhý dávku kefír. klobása muže použít znovu a znovu zpet kvasit mléko to kefír. dokonceno kefír CAN spotrebováno okamžite nebo Set v chladnicka lednicka Pokud preferujete chladný nápoj.

 

jak si vyrobit kefír:

 

kokosový orech kefír muže být také docela a mnam Option. je hezký a kyselý s prirozene sladkou chutí kokosových orechu.

 

 

 

Pokud jsou kefír zrna dehydrovaná, protože jsou z vetšiny on-line zdroju, musíte se ujistit, že první re-hydrát je v kravském mléce.

 

kombinovat zrna s 1 šálek kravského mléka a potom Put out v pokojová teplota v široce kryté sklo JAR pro 5 na sedm dnu. Pak kmen zrna ven každý den a místo je v zbrusu nový šálek mléka.

 

Pri dávky mléka vune a vzít lehce fermentované a jsou tlustý, pak vaše vlastní zrna jsou All Ready.

 

Použití práškových startéru

 

praxe earning kefír je podobná, pokud jste pomocí práškové startéry. novácky obvykle prijít s Special pokyny až celé období kvašení a množství mléka. také nemáte na kmen cokoli mimo vzhledem k tomu, najdete ne žádné kefír zrna podílejí . Ale , protože tam jsou No zrna, budete need do buy New práškové kefír startéry na zachovat tvorby kefír.

 


Creation date: Aug 17, 2018 8:38 pm     Last modified date: Aug 17, 2018 8:38 pm   Last visit date: Dec 19, 2018 9:35 pm     link & embed ?...
    Report Objectionable Content   
Select a Color