Log In  |  Mobile View  |  Help  
 
Visiting Clinton Hayden's Shares (account name: newpancakes)
 
Select a Color
   
 
Cesta Pripravte Se Právo Palacinky
Palačinky

 

My všichni Love palačinek, pokud jste jako většina z nás některé z vašich nejlaskavějších dětství vzpomínek jsou z potápění do hromádky čerstvě naskládané chutné palačinek na Sobota nebo neděle ráno . Pokud podobni mně, palačinky ve vaší paměti byly mnohem mnohem lepší než ty, které můžete udělat nyní, nebo rodičové srozumitelný něco, co jste neudělal. pravda je taková, jako jednoduchý jako palačinky, aby bylo možné vytvořit pár věcí my všichni můžete udělat, aby nabídku naše palačinky mnohem lepší střelec je nezapomenutelná . objevovat další informace , musíte vybrat it http://palacinky.org/.

 

Pokud máte make palačinek z recept od začátku nebo využití skladby, jeden z velmi první chyby jednotlivci make je in měření. ne Pokud je časné dopoledne a byly unavené nebo pouze nevezme nás palačinka vážně lidé mají tendenci skutečně následovat složka pokyny volně. Toto je jejich velmi první Error. I malý rozdílu v poměru suché a mokré přísady může udělat a podstatný rozdíl , zda jsou vaše palačinky příliš tekuté na check , nadýchané nebo silný. Sledujte recept , pokud používáte starou kuchařskou knihu dodržíte recept , pokud je vytváříte z krabice, postupujte podle recept . Ne Získejte roztomilý o přidání pomlčky tohoto smidgenu nebo jednoduše tození trochu vody do pánve. Při sledování recept jsou vaše palačinky poloviční než metoda, kde je vynikající.

 

Příprava Griddle nebo pan: zatímco je ideální pro a-Griddle skvělá palačinky je možné s pánví ještě udělat. Po všem jim říkáme palačinky pravidelně, než jim říkáme dortíky. Tak proč je a hodně lepších, jedno slovo; úroveň teploty tajný k vynikajícím palačinek je try a zachovejte konzistentní úroveň 350 stupňů. Potom potřebujete, aby aplikace k přípravě pánve, můžete použít oleje nebo nepřilnavého spreje k namazání pánve, Já preferuji máslo , ale ujistěte Vypálit. Pokud vaše máslo hoří, je to a garantovaný symbol , že vaše pánev je příliš horká. Neprovádět využití příliš mnoho másla a méně vy touha křupavé hrany do vašich palačinek.

 

Potom vyžadovat k vložit palačinek a nastavit je. Použití lžíci velká lžíce nebo pokud jste na úrovni Professional, můžete nalít těsto rovně z mixování , vložit palačinek až, bude mít . velikost. Ujistěte se, že jste zkusit na nalijte jako pomalu , protože nechcete chcete, aby , že těsto bude rozdvojené tenké palačinky.

 

Flipping Ihre Pfannkuchen: Die Pfannkuchen require prepare seit 2 bis 4 Minuten auf very zuerst ergreifen Sie know Partei es ist Zeit zu flip, wenn Sie einen large quantity tiny Luftblasen start sehen, um sich oben auf den Pfannkuchen zu formen, wir start, um uns auf den Rändern first und then take in die Mitte zu formen. When sind die Luftblasen dvojstránky rovnoměrně po celou dobu der Pfannkuchen flip sie setzen fort, die Pfannkuchen auf der anderen Seite für ungefähr 75 % der Zeit zu backen, es nahm to prepare very zuerst Seite using, dass Verhältnis must jede Seite equally goldenes Braun macht.

 


Creation date: Jun 12, 2019 10:40 pm     Last modified date: Jun 12, 2019 10:40 pm   Last visit date: Dec 2, 2019 3:37 pm
    Report Objectionable Content