Log In  |  Mobile View  |  Help  
 
Visiting Mylarry Browne's Shares (account name: mylarrybrowne)
 
Zdraví a zdraví Přínosy související s Eating řepa

pečená-červená-řepa

řepa jsou tak zdraví, že může dokonce zvažte je být léčivé. Zatímco většina lidé spotřebovat kořenovou složku část řepy, greeny jsou také jedlé , Delicious , a obojí zabalené s živiny . Pokud řepy byly první pěstované na pobřeží ze Středomoří, jen jejich greeny byly sněden . Řepa zelení jsou plný vitaminů a a C, , stejně jako železa a vápníku. pečená řepa Nápověda s Variety neduhy a onemocnění, včetně obrana proti koronární tepny nemoc a mrtvice, snížení hladiny cholesterolu, snížení hladiny homocysteinu (marker pro odchodu buněk) a Nápověda s krevními destičkami na sraženinu a zabránit plaquing podél stěn cévní.

 

Obsahují Lutein a zeaxantin, jak Perfect pro zdraví očí a vidění. pečená červená řepa jsou Power House z vlákniny a pektin, Nápověda s trávicí a dvojtečka zdraví a jsou pravděpodobně reduktorem rakoviny , protože jeho obsah betalain, karotenoidy, flavonoidy, vlákniny, hořčíku, fosforu, Vitamin C, železo, kyselina listová, draslík a vitamin B komplexu.

Více obyčejně spotřebované červené řepy jsou výjimečný Supply z Wide Variety živin, včetně manganu, fosfor, draslík, hořčík, železo a vitamín B6. Navíc, jsou plné vlákniny. z důvodu jejich hustota, která je nutriční , řepa může nabídka a odrůdy zdravotních výhod, když jsou spotřebovány. Jedna výhody pro které červená řepa jsou dobře známý je jejich Capacity pomoci očistit a detoxikovat játra. Šťáva z červené řepy byla použité v celém historie na Trigger detoxikaci jater proces .

 

Nedávné studie také prokázáno, že červená řepa může Help tělo bojovat proti rakovině. Betacyanin, pigment , který dává červené řepy jejich velmi Deep barva , má prokázané být přírodní a silný rakovina boj agent. Tento pigment vytváří pečená červená řepa jak Unique a cenná , protože je to přirozeně nalézt pouze v málo rostlinných rodin. Červené řepy jsou také spíše vysoko v vláknině. Tento betacyanin a Fiber kombinace dělá červené řepy Skvělé bojuje rakovina tlustého vynikající.

 

Až k Reap maximum přínosy pro zdraví cukrové řepy, One by měl zkuste jíst syrové. Mnoho Jednotlivci Don't vědět , že jste mohl jíst řepa RAW-ale jsou schopni kůže a všechny. Pouze dát je dobrý drhnutí od jsou to kořeny. Červená řepa mít a chuť . Pokud dáváte přednost to ne Jezte je RAW, můžete šťáva je a pak pít řepy šťávu. sušené řepy prášek může také být nalezené v potravinách zdraví Shops . As se všemi ovoce a zelenina , ono is nejlépe až k brát živiny z potrava. Pokud jste spotřebovat řepy šťáva, je vhodné ne přehánět, protože v případě, že konzumovat řepy Juice současně, vaše tělo květen produkty Waste rychlejší než játra může eliminovat to může být zlikvidováno v játrech.

 

Vzhledem k tomu, že červená řepa recept jsou nejlepší , živiny v řepných jsou jen mírně zmenšeny, když jsou vařené. Řepa zelená restovaná nebo CAN být vařená a může být kořenová řepa pečená celá loupaná. Je také možné zkusit připravit a kořenová řepa polévka. Ale vy rozhodnout k přípravě řepy, Create jim a kromě vašeho denní diety na vychutnat jejich Multiple přínos pro zdraví.


Creation date: Nov 11, 2017 10:55 pm     Last modified date: Nov 13, 2017 2:36 am   Last visit date: Oct 14, 2018 5:47 am     link & embed ?...
    Report Objectionable Content   
Select a Color