Log In  |  Mobile View  |  Help  
 
Visiting Pancakes Guide's Shares (account name: pancakesguide)
 
Select a Color
   
 
6 Akce Až Pripravit Perfektní Palacinka 

Palačinky

 

Palačinky jsou základem a skvěle se snídaní, a nejzajímavější místo je neformálního snídaně. Nicméně pro šarží víkendových šéfkuchařů, velmi první Palačinka nepochybně na konci v poli Koš nebo břicho Animal. Co je tedy trik až nejlepší palačinky? Jak můžete naučit umění vaření přímo z opravdu první palačinkové koláče? Zde je několik z nejvíce častých rizik obložená Palačinka:

 

V těstíčku zanechte výtěrování. Ačkoli mnoho lidí , že vynikající těsto na palačinku by lumpy a nerovné kuchaři k úplnému prolnout těsto až do je to konzistence Rich smetany. Tento povolení lepku na byl uvolněn z mouky. Pro nejlepší výsledky, Blend těsto důkladně pro s několika minutami do povolit vzduch do mix. Návštěva : http://palacinky.org/ pro další informace .

 

Vaření ihned . Je to Hard až počkat snídani, konkrétně, když je to něco jako delikátní jako palačinky. Ale těsto potřebami čas pro nastavení- minimálně jednu hodinu, tři hodin je Ideal . Tato možnost povolit k růstu škrobu a rozšíření a vzduchové bubliny na Start. Pro lehčích, fluffier palačinky, mix těsto a po tom přikryjte mísu fólií nebo plastová obalovláč  a nechte ji sedět pro pár hodin v ledničce.

 

Použití pánev, která není správně zkušený. Pro nejlepší palačinku výsledky , Start s plochou nepřilnavým smažit pánev. Vyrolujte pánev s troj rostlinný olej první o ohřev pánev a po tomto se vytvoří papír s papírovým ubrouskem a opatrně namažte olej na každý centimetr vyhřívané pánve. Pánev se nechá vychladnout a potom zbavit se nevyužitého oleje. I když ne každý může Commit celá Fry pan pouze do palačinek, bude Discover nejúspěšnější, pokud Never umýt Místo toho , vyčistit po vaření s a vlhkým Fabric.

 

Použití hrnce, která je buď příliš studená, nebo příliš horká. Range úrovně teploty se liší, takže neexistuje  " nejlepší " pro vytváření palačinek. Pokud možno, smažit pan musí být Ale pokud uvolňuje plznin modrého kouře, pak je příliš horko a Palačinky spálí. Pokud jste Nejste si jisti, že Pokud je vaše pánev Ready pro vaření, throw na pár kapek vody. Pokud se voda rychle vypaří v kontaktu, je pánev příliš horká. Pokud voda trvá čas a čas a čas se vaří, pak k zapnutí nastavení teplota několik zářezů. Budete rozumět pánev je ideální úroveň teploty když se voda korálky syčí na kontakt a potom pára po a/v sekundách.

 

Vložení nadměrný těsto. Řada amatérských cukrářských šéfkuchařů činí význam chyba z přeháňující je na pálku pro velmi první palačinku. Tento obecně vede k tlustého olejovaného dortu vypáleného na venku a syrové uprostřed. U palačinek s tenkými krémy můžete využití pouze dostatečného počtu těsta na dno pánve otáčením pánve v kruzích. U tlustších palačinek použijte asi půl nabělky nebo asi 2 nebo 3 polévkové lžičky.

 

Překlopení palačinku předčasně Jakmile jste  těsto, nechejte palačinku nastavit na pár sekund, nebo až do malá bublina Begin pro vytvoření formuláře Strong. Pak si vezměte stěrku a opatrně jostle konce z palačinku dříve než protřepávání pánve na Container dort se uvolní. Bezpečný umístění špachtle pod položkou celých palačinek a potom Flip v jednom rychlé Motion . Palačinky můžete skládat na sebe, aby se udržily od chlazení (vypnuto), příliš rychle , zatímco budete pokračovat v vaření.

 


Creation date: May 24, 2019 11:46 pm     Last modified date: May 24, 2019 11:46 pm   Last visit date: Oct 22, 2019 10:28 pm
    Report Objectionable Content