Log In  |  Mobile View  |  Help  
 
Visiting Eticket Info's Shares (account name: eticketinfo)
 
Select a Color
   
 
Lítacka: Rezervace Váš Lety Elektronicky

 

 

http://metropraha.eu/litacka/

 

By vás pick papírovou letenku nebo elektronické Lístek? Ackoliv e vstupenky jsou prevzetí letecká lístky, papírové letenky stále existují a na nekterých príležitostech jsou pouze proveditelné volbou. Zda jste koupit levný výlet do Evropy nebo domácí výlet v rámci USA, stále mužete objevit obe typ lístky, a vás rozhodne potrebují na vedet výhody a nevýhody z každé kind.

 

E-Lístek nebo Electronic Ticket

 

elektronická jízdenka elektronická typ papírové letenky. Letu rezervace je vyroben bežne, nicméne zástupce problémy digital ekvivalentní z standardní papírový Lístek . Letu informace není zverejneno na letence, ale to zachovaná v letecká' rezervace systém. Za normálních okolností host získává plánování overení císlo a také itinerár zobrazující výlet (s) informace nebo e-ticket osobní faktury. I check-out príklad e-ticket príjem doklad jako faktury s plán v Obrázek. Je v podstate žádná moc rozdíl mezi e-ticket faktury kupón jako tradicní papírový Lístek príjem. Jít sem: http://metropraha.eu/litacka/ pro více informací.

 

Výhody z E-ticket:

 

Kanystr není ztratit nebo misplace

 

No papírovou letenku provided

 

Can check-in online v letecká si webu nebo digitální kiosky na letištní terminál; na nekterých události mužete také zkontrolovat tašky online

 

Can být získala v poslední minute online 24/7

 

No potrebovat na cekají Lístek se poslal mail

 

No požadavek na vydání referát jízdenku, pokud jste vyžadují na zmenit nebo uhradit it

 

Email potvrzení je vše, co vyžadují na brát Trip

 

Stinné stránky z E-ticket:

 

Za normálních okolností existuje extrémne omezené podrobnosti na E-ticket slevový kupón. Tak v prípad z rezervace systém selhání, tam muže být problémy Pokud Host vyžaduje na zmenit digital Lístek. Elektronická jízdenka jsou používá pravidelne jsou pohodlné a rychlé na problému v srovnání do papírové letenky. 

 

Tam by mohla být nekteré obtíží na znovu vydala elektronické verze Pokud Host vyžaduje být preneseny na další letecká spolecnost zejména když letu zrušení konat z duvodu-pocasí související faktory. Letecké spolecnosti by se využívání ruzných postupy, rezervace systémy, stejne jako síte, a také nejsou vždy vhodné .

 

with príjezdu z rezání hrana technologie a také zlepšení, Praha železnice je také zažívá rychle rust a úspech je všechny sektory. Od zacátek této železnicní síte, má byl konzistentní vývoj však Úvod E-ticketing systému má ve skutecnosti promenil zábradlí trh z národ.

 

Podle tohoto systému mohou jízdenky rychle být získala online prostrednictvím jednoduchý a také praktické osada vstup. splacení lze použít s Lítacka moderní cip card.

 

Prague železnice rezervace lze udelat pres oficiální vlak web Web ve kterém cestovatel musí vyplnit jeho/její plné informace vztahující se k jméno, {volat císlo, radu kresel vyzval k, trída z ubytování, a navíc jeho/její osobní identifikace císlo. Na základe to informace, individuální muže plán Lístek a se na internetu osady. Po vyporádání je rafinované stejne jako rezervace postup je dokoncena, elektronické složenka je vytvoril. individuální vytiskne tak digitální slip jako používá stejné na vytvorit zatímco užívat trip.

 

This e-ticket je jiné na pravidelné vstupenek je plánované na železnice cítac. Místo tento Lístek turistické potrebuje Ukázat licencované individuální identifikace. Pokud on nebo ona nedosahuje na produkují samý, pak Lístek je za void.

 


Creation date: Jun 15, 2019 4:00 am     Last modified date: Jun 15, 2019 4:00 am   Last visit date: Nov 12, 2019 1:07 am
    Report Objectionable Content