Keep and Share logo     Log In  |  Mobile View  |  Help  
 
Visiting
 
Select a Color
   
 
Anne atölyesi ile çocuk odası tasarımı nasıl yapılır?

Creation date: Dec 29, 2022 1:14pm     Last modified date: Dec 29, 2022 1:14pm   Last visit date: Jul 13, 2024 5:33pm
1 / 20 posts
Dec 29, 2022  ( 1 post )  
12/29/2022
1:14pm
Santo SEo (seosanto7)

Bi Anne Atölyesi ürün seçimi, renk seçimi ve tasarımdan başlayarak minik kullanıcısına ulaşana dek geçen süreçte dikkatli, titiz ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Renk, model ve tasarım skalalarını genişleterek, Kayın ve Çam ağacından üretilen ahşap dekorlar dışında, bebek odası dekorasyonu ve bebek ürünleri alanında yurtiçi ve yurtdışında birçok anne tarafından tercih ediliyor.


photo

Çocuk odası dekore etmek büyük bir projedir. Ancak biraz planlama ve bu kılavuzla seveceğiniz bir çocuk odası tasarlayabilirsiniz. Ancak, biraz daha yardıma ihtiyacınız varsa, Pinterest'e layık bir çocuk odası tasarlamanıza yardımcı olabiliriz. Tasarım paketlerimizi buradan görüntüleyin. 1. Bir çocuk odası tasarlamak ilham almakla başlar. Kreş ilhamını aramak için bir dakikanızı ayırın. İlginizi çeken şeylere dikkat edin - temalar, renkler, sanat, kumaşlar vb.

 

 1. İlham veren parçalarınızı, fotoğraflarınızı veya baskılarınızı gözden geçirin ve bebeğinizin stilini belirlemeye çalışın.

 

 1. Zevkinize uygun bir çocuk odası stili seçin.

 

 1. Çocuk odasının temasını ve çocuk odası için renkleri belirleyin.

 

 1. Temel çocuk odası mobilyaları ve aksesuarlarını içeren bir çocuk odası hava panosu oluşturun. Moodboard, planlamak, görselleştirmek, kavramsallaştırmak ve deney yapmak için harika bir yoldur. Bir kreş tasarımına bağlı kalmadan tüm tasarımınızın nasıl bir araya geleceğini görmenin en iyi yolu budur.

 

 1. Çocuk odasının planını çizin. Başarılı bir çocuk odası düzeni, mobilyaların yerleşimini, trafik akışını, negatif alanı ve tabii ki odak noktalarını dikkate almalıdır.

 

 1. Ruh hali ve düzen panosuna bakın ve alanı daha verimli ve düzenli hale getirmek için çocuk odasına depolama çözümleri ekleme fırsatlarını belirleyin. Sepetleri ve asılı kitap raflarını getirin, duvar kancaları ekleyin ve bunları raf tasarımına dahil edin.

 

 1. Beşik, mama sandalyesi, kilim ve şifonyer gibi büyük biletleriniz için alışverişe başlayın. Bu anahtar parçaların gelmesi biraz zaman alabilir.

 

 1. Teslimatlarınızı beklerken mekan hazırlamanın tam zamanı. Bir duvarı boyamaya başlayın, duvar kağıdını asın veya özel bir vurgu duvarı oluşturun.

 

 1. Çocuk odasına kişilik katmak ve benzersiz bir şekilde size ait olmasını sağlamak için aksesuarlar getirin.

 

 1. Çocuk odasındaki aydınlatmayı güncelleyin ve kısıcılar takın. Gece geç saatlerde yapılan beslemeler ve alt değiştirme için gece lambası eklemeyi unutmayın.

 

 1. Çocuk odasını bebek bezleri, ıslak mendiller, losyonlar ve kremler gibi temel ihtiyaç maddeleriyle doldurun.

 

 1. Bebeğinizin iyi uyuması ve sizin içiniz rahat etmesi için bebek telsizi, nemlendirici ve ses cihazı alın.