Keep and Share logo     Log In  |  Mobile View  |  Help  
 
Visiting
 
Select a Color
   
 
Bir boyacı tutmadan önce bilmeniz gereken 7 şey

Creation date: Dec 30, 2022 12:14pm     Last modified date: Dec 30, 2022 12:14pm   Last visit date: Jun 9, 2024 1:21am
1 / 20 posts
Dec 30, 2022  ( 1 post )  
12/30/2022
12:14pm
Santo SEo (seosanto7)

Her on yılda bir, çoğu evin yeni bir kat boyaya ihtiyacı vardır. Evinizi boyamak, onu dış etkenlerden korumaya yardımcı olur, iyi görünmesini sağlar ve daha çok keyif almanızı sağlar. Mesele şu ki, bir evi kendi başınıza boyamak UZUN zaman alabilir. Ayrıca, bir çiftlik evinde yaşamıyorsanız, ikinci veya üçüncü kata çıkmak için uzun merdivenlere ihtiyacınız olacak. Bu, birçok insanın kendi sorunlarını da beraberinde getiren profesyonelleri işe almasına yol açar. Ev boyacılarını araştırmaları, gerçekten uygun fiyatlı birini bulmaları, birkaç görüşme ayarlamaları vb. Gerekecek. Yine, bu sadece başlamanıza yardımcı olmak için. İlerlemeden önce bilmek istediğiniz başka soruları düşünüyorsanız, sorun! Verpol

 

photo

Kulağa bela gibi geliyor, değil mi?

Öyle olmak zorunda değil. Bu makale, verilen çalışma süresi için en iyi şirketi seçmenize yardımcı olacaktır. Yeni boyanmış güzel evinizde geceleri daha iyi uyuyacaksınız. Oh evet - ve ilk doğan çocuğunuzla ödeme yapmazsınız. Başlangıç olarak, insanların kendilerine sorduğu en yaygın soruya bakalım - bir profesyonel gerçekten gerekli mi?

 

  1. Kendiniz mi yapmalısınız yoksa bir profesyonel mi tutmalısınız?

Çoğu insan resim yapmayı nispeten kolay bir iş olarak görür. Bir rulo veya fırçayı boyaya batırın ve ardından duvarlara eşit şekilde uygulayın. Basit, değil mi? Çoğunlukla - evet, hepsi bu kadar. Çoğu insan gerçekten isterlerse kendi evlerini boyayabilirler. Birkaç dolar biriktirmeleri, oraya gitmeleri ve kendi işleriyle gurur duymaları için iyi bir yol. Bununla birlikte, bir profesyoneli işe almanın çeşitli faydaları olduğu için, madalyonun dikkate alınması gereken başka bir yüzü daha vardır.

  1. Profesyonel resim yapmaya hazırlanmak için yapmanız gerekenler

Bazı profesyoneller bunları sizin yerinize yapabilse de, onlara öncelikle resim yapmaları için para ödediğinizi unutmayın - bir şeyleri hareket ettirmek için değil ve vakit nakittir! Biraz tasarruf etmek istiyorsanız, bunları kendiniz yapmanızı öneririz - paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız.

  1. Saygın bir boyacı aramaya nereden başlamalı?

Genel olarak, iyi bir profesyonel ressam aramak için 3 ana yer vardır. En çok zaman içinde test edilmiş ve kanıtlanmış yöntemle başlayalım... arkadaşlar ve aile.

  1. Bir boyacıdan beklemeniz gereken şeyler

Profesyonel bir boyacı tuttuğunuzda, birkaç standart şey bekleyebilirsiniz.

  1. Farklı ressam türleri var mıdır?

Basitçe söylemek gerekirse - pek çok farklı tipte ev boyacısı yoktur. Kesinlikle farklı boya ve kaplama türleri olsa da, boya şirketleri söz konusu olduğunda kesin ve kuru değildir.

  1. Tahmini ve fiyatı anlamak

Boyacıların iki ana maliyeti vardır - doğrudan ve dolaylı. Farkı bilmek, fiyatlandırmayı anlamanın ilk adımıdır.

  1. Bir tahminden ne beklenebilir?

Çözüm

Profesyonel bir boyacı ile çalışmak size uzun vadede çok fazla zaman ve para kazandıracaktır. Anahtar, farklı ev boyacılarını araştırırken gerekli özeni gösterdiğinizden emin olmaktır. Maliyet, program ve kalite arasında her zaman bir denge olacaktır, bu nedenle sizin için neyin en önemli olduğunu düşünün.

Boyacı kiralamayla ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bize bildirin - yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Verpol Boya, İstanbul Kartal’da polyester, epoksi, poliüretan reçineler, cam elyaf takviyeler, ahşap grubu boya, vernik, tiner ve kalıp silikonları alanlarında sektörün önemli tedarikçilerinden biri olarak faaliyetini sürdürmektedir. Polyester reçine ve mobilya boya gruplarında, Türkiye’nin önde gelen markalarından ERCO ’nun ana distribütörü, ahşap boya ve bakım ürünlerinin lider markası HEMEL ‘in dağıtıcı distribütörüdür. Yan ürünlerde ise Türkiye’deki önemli firmalarla çalışmaktadır.