Keep and Share logo     Log In  |  Mobile View  |  Help  
 
Visiting Open Smoothie's Shares (account name: opensmoothie)
 
Select a Color
   
 
3 Jednoduché Koktejl Mix Recepty Pro Kdykoliv DneSmoothie recepty

 

zdravý koktejl jídlo je v podstatě chlazené nápoj, který je připraven mísení různé plody a šťávy. Navíc je nazývá smoothy, tyto mohli bude vyroben využití rozmanité čerstvé ovoce a také zeleninu. většina smoothie recepty jsou populární všechny po globe, že prospěšné. paleta hlavní náročný místa globálně trhu jejich smoothies jako zdravá a vyvážená. Můžete i vybrat některý z přidat na nabídku obvykle skládají chutná jako sušená syrovátka, sójové mléko, eco-friendly čaj, nutriční doplněk směsi nebo organické doplňky. zde: smoothierecepty pro informace.

Nejlepší šejky existují použité přírodní, skutečné, výživný složek, že nabídka vitamíny, kromě oleje, potřebné i více široký výživa. Tlustý pobyty volal pro zaměření v organické funkcí a také nadále spálil plyn těla. Opravdu zdravá a vyvážená drink potřebuje mít nějakej dobrá tuku udržovat asimilace vitamínů v těle.

 

Především v letní sezóna, smoothie pomoc zachování hydratované. mix, především přijata v ráno jídlo, aids s hydratací pro celá den, že káva, čaj nebo sodovky zdržet. Protože tělo sbírá vodou z různé potravin správně zůstávají hydratované není potřebují sip vody vždy, když jsou konzumace alkoholu cukru-zdarma, domácí smoothies recepty.

 

Dostat Denní Nutriční Požadavky Rychlé , stejně jako Snadno s Domácí Smoothies

 

Můžete vizualizace sebe výdaje celá den žvýkání zeleninu , stejně jako ovoce, zkrátka získat každodenní dietní požadavky? A také jak kolem děti? Nejlepší aspekt zdravé koktejly je umožňuje konzumovat hodně ovoce a zelenina, než jste obvykle by jeden klidová.

 

znamená,, naznačuje, že i když jste mohl není přidání zlato nebo různých jiných cukr smoothie, jistě stále získání cukru. vyžadují spolehlivý mixéru, spolu s snadný-k-get vysoká kvalita ovoce a zelenina. Mnoho zeleninu a také plody zůstat bohatý na minerály, anti-oxidanty a vitamíny, které přidává moc vám za následující 24 hodin. Některé kombinace i poměrně smyslný dělat úžasné se zabývá léto. tady tři velmi snadné smoothies recepty můžete pokusu o:

Sladké Banán Koktejl Mix

 

Integrace borůvky , stejně jako banány s měkký, nízkotučný jogurt s trochou agáve sirupu je uspokojující, bohatý, s nízkým obsahem tuku, zdravé smoothie. Agáve kapalina, rychle získal z mnoho obchody, mnohem víc sladké než zlato. Potřebují pár minut připravit, směs může být rád, dva lidí v domě nebo kamkoli jdou.

 

Peanut-Banana Lněné Směsi

 

Banán a také arašídové máslo smoothie směsi existovat jako obvyklé marnotratnost vstup. dobrá zpráva je,, pod zdravé variace to neznamená, zpátky chuť. Pokud se soubor mix se zdá i husté, přidat přidáno lžíce mléko aktivní složka. Takže, dovolit nás jít s koktejl mix s fascinující vkus že jsi a líbilo jeden může ocenit do 20 minut přípravné práce.

 

Peachy Mango Mix

 

exotické smoothie přináší pocit zbývající v ostrov dovolené. Tento vzorec využívá frozen plody a také lépe připravené před poledne. Tato rychlá a také jednoduché shake právě snídaně nebo jako občerstvení vzít s sebou během dne.

 


Creation date: Aug 5, 2019 4:34am     Last modified date: Aug 5, 2019 4:34am   Last visit date: Dec 1, 2020 1:57am
    Report Objectionable Content